دانلود پاورپوینت توانمندسازی کسب و کارهای صنایع کشور جهت رشته صنعتی در 109 اسلاید و با فرمت pptx  بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

 

 

مطالعات تجربی کشورهای توسعه یافته نشان می دهد که کسب و کارهای کارآفرینانه و پر رشد, علاوه بر سهم بالا در تولید ثروت, عامل ایجاد بیشترین میزان مشاغل جدید در این کشورها نیز بوده اند. لذا از آنجا که در حال حاضر ایران با معضل بیکاری به ویژه در میان جوانان روبرو است, توجه به توسعه کارآفرینی اهمیتی دو چندان می یابد به نحوی که لازم است تا در اولویت سیاستی دولتمردان قرار گیرد. از طرفی استان گیلان با وجود نزدیکی به دریا و آب وهوای مناسب دارای پتانسیل های بالا در زمینه های مختلف صنعت, کشاورزی و خدمات می باشد, اما با توجه به گزارش های ارائه شده سالانه موسسه کارآفرینی و توسعه جهانی, وضعیت کلی کارآفرینی در سطح کشور ضعیف می باشد.

 

 

از این رو پژوهش حاضر به بررسی وضعیت کارآفرینی در حوزه های مختلف در سطح استان گیلان پرداخته است. روش پژوهش حاضر از نوع روش توصیفی و کاربردی است. جامعه آماری این پژوهش را کلیه افراد مشغول به فعالیت در حوزه های کشاورزی, صنعت و خدمات در کسب و کار های کوچک و متوسط در سطح استان گیلان, تشکیل می دهد. در این راستا تعداد 20 نفر از متخصصان فعال در حوزه های خدمات, کشاورزی و صنعت و 20 نفر از اساتید دانشگاه در حوزه های ذکر شده به عنوان نمونه انتخاب شدند که در دو مرحله پرسشنامه در اختیار این افراد قرار گرفت. سپس با استفاده از تجزیه و تحلیل شکاف, به تحلیل و بررسی شکاف میان وضع موجود و مطلوب در بخش های خدمات, صنعت و کشاورزی پرداخته شد.

 

 

 

 

 

فهرست مطالب:
سطح توجه و امنیت
اختلاف در آموزش و عملکرد افراد
Hand-offs چیست؟
SBAR چیست؟
اهداف اجرایی بکارگیری SBAR
گام های اصلی SBAR